אודות

אודות

סיהובי – מכוניות על שלט, חלקי חילוף, סוללות, כלים ואביזרים

למה לקנות בסיהובי!

האתר סיהובי מוקדש לחובבי מכוניות על שלט. בתחביב הזה, אפשר להתפרע ללא גבולות. באמצעות האתר, אנו רוצים לחלוק את אהבתנו וניסיוננו בתחום זה.
המשימה של סיהובי היא לאתר את המוצרים שיגרמו לכם הנאה וחוויה טובה. אנו עובדים קשה כדי להצליח במשימה הזו. אנחנו בודקים הרבה מוצרים בתחום, ובוחרים רק את אלה שהכי אהבנו.

העניין בתחביב הזה, הוא לשלוט מרחוק על מכוניות, טיסנים, סירות וכדומה. עושים זאת באמצעות משדר רדיו עם כפתורי בקרה שמחזיקים ביד, ומקלט שנמצא על הכלי. גלי רדיו מחברים בין המשדר למקלט. על המפעיל לפתח כישורים חדשים שיאפשרו לו לשלוט מרחוק על הכלי. המשימה היא לא פשוטה, אבל זה כל הכיף.
בסיהובי אנחנו מוכרים חלקי חילוף ושדרוגים לכל המוצרים שלנו, במחירים לא גבוהים. יש לנו מלאי מקומי של חלקים אלה. לפיכך, אנחנו יכולים לספק אותם בזמן קצר. בעזרת חלקים אלה, אתם תיהנו ותפיקו הרבה יותר מהמוצרים.

כשהכיף הוא להתפרע – תרצו או לא תרצו – תגיעו לנקודה שבה יש צורך בתיקונים. ברגע הזה, כלים מתאימים הם הכרחיים כדי ליהנות אפילו מפעולה זו. אנחנו נציע לכם את הכלים הכי מתאימים לשם כך. ההיצע בתחום הכלים הוא אינסופי, ובקלות אפשר ללכת לאיבוד. אנחנו מחפשים להשיג מקסימום תועלת במינימום מחיר.
שירות הלקוחות שלנו מציע לכם תמיכה לכל שאלה שלכם. אל תהססו ליצור עמנו קשר באמצעות וואטסאפ או אי-מייל. אתם יכולים גם לגשת לבלוג שבאתרנו. אנחנו נפרסם שם מאמרים ומדריכים בתחום.
מוכנים? היכונו…. צאו!

היבטים משפטיים ובטיחותיים

חלק מהמוצרים הנמכרים על ידי סיהובי דורשים אישורים מרשויות שונות לצורך מכירה בצורה חוקית. למוצרים עם שלט רחוק שמשתמשים בגלי רדיו נדרש אישור מיוחד ממשרד התקשורת. רוב המוצרים חייבים לעבור בדיקות של מכון התקנים הישראלי. אנחנו השגנו את כל האישורים הנדרשים לצורך מכירה חוקית של המוצרים באתרנו.
כל המוצרים מלווים במדריך למשתמש בעברית, שמסביר את השימוש הנכון במוצר. כמו כן, המדריך מזהיר מפני סכנות אפשריות שעלולות להופיע בעקבות שימוש במוצר. אנו ממליצים לקרוא את המדריך בעיון ולהשתמש במוצרים כפי שהוגדר. אם תעשו זאת, תבטיחו בטיחות מקסימלית לכם ולסובבים אתכם בעת השימוש במוצר. כולנו רוצים רק ליהנות!